Poznejte mě


Online firmám rozumím, protože jsem jednou z nich

Poskytuji právní služby především online podnikatelům, malým a středním firmám (SMB).
Pomáhám vám rozpoznat a ochránit vaše právní potřeby při každodenním provozu i při firemním růstu, a dosáhnout cílů a životního stylu, ve které jste věřili, když jste svou firmu zakládali. 

Podnikání na internetu je džungle plná dravců a tradiční české advokátní kanceláře online podnikání zatím v krvi příliš nemají. Proč jsem se dala na dráhu online právničiny? Vedly mě k tomu zkušenosti z doby, ještě než jsem se stala právničkou.

Vyzkoušela jsem si na vlastní kůži, jak složitá může být spolupráce s tradičními českými advokátními kancelářemi.

Musela jsem odcházet z práce dřív, abych stihla termín schůzky s advokátem.  Častokrát mě advokáti odbývali s odůvodněním, že právní stránce svého případu stejně nerozumím, a vesele si účtovali každou minutu. Tyto a mnohé negativní zkušenosti daly zcela přirozeně vzniknout podobě služeb, které nyní poskytuji a přístupu ke klientům, který nabízím.

Mým cílem je usnadnit vám v maximální možné míře přístup k právním službám.

Jsem moderní právnička

 

Pokud to povaha případu nevyžaduje, nemusíte za mnou chodit do zasedačky a ztrácet svůj cenný čas čekáním v dopravních kolonách.

Se mnou a s mým týmem můžete spolupracovat přes zabezpečený online portál, moderní komunikační kanály nebo aplikaci odkudkoliv chcete, a navíc v čase, který vám vyhovuje.

Věřím, že si zasloužíte perfektní služby

 

Rozumím podnikatelům, kteří se přes den potřebují věnovat provozu, cestovat za obchodními partnery. Rozumím maminkám - podnikatelkám, které potřebují být flexibilní. Tomu přizpůsobuji způsob naší právní spolupráce. Moje kancelář vám dá nejen to, ale ještě mnohem víc.

 

Právníka považujete za nepostradatelného člena svého firemního týmu

Stejně jako máte účetní, daňového poradce, tak i dobrý advokát je pro vás osobou, se kterou počítáte, když potřebujete probrat své nápady nebo zhodnotit nové příležitosti.

Právní rada musí být srozumitelná

O právních věcech s vámi hovořím v běžné češtině. Respektuji totiž, že je to vaše firma, a že potřebujete plně rozumět tomu, jaké máte právní možnosti, abyste učinili nejlepší rozhodnutí. 

Baby friendly office

 

Máte malé děti, odpadlo vám hlídání a říkáte si, že do advokátní kanceláře je vzít nemůžete? Zapomeňte na tradiční přístupy.

Respektuji, že jste podnikatelé i rodiče v jedné osobě a skloubit vše dohromady je kolikrát náročné. Své dítě můžete klidně vzít s sebou ke mě do kanceláře (máme tu připraveny hračky), nebo navrhněte místo jednání, které je pro vás optimální. A že si váš junior nebo princezna švitoří, když telefonujeme? To také není žádný problém.